BESTUUR

 bestuurslid


Veerle Bonte


Veerle@stapjeindewereld.be

bestuurslid


Pierre Boven


pierre@stapjeindewereld.be

bestuurslid


Médiatrice Twagirayezu


    mediatrice28@yahoo.com

voorzitter- Penningmeester


Anna Missinne


anna@stapjeindewereld.be

coördinator


Manuela Seldeslachts


manu@stapjeindewereld.be

secretaris


Mieke Luyckx


mieke@stapjeindewereld.be

 bestuurslid 


Ouafae Ait El Houjaj


ouafae@stapjeindewereld.be

Dagelijks bestuur en tegelijk bestuursraad van Stapje in de wereld is in de Kerkhofdreef 3, 0201 te 3001 Heverlee is tot en met juli 2022 telkens de derde vrijdag van de maand om 9:30.


Ouafae en Manu werken beide halftijds voor het project vakanties. Manu beheert  alle mensen die mee op vakantie gaan, vrijwilligers en deelnemers en Ouafae beheert de vrijwilligers.


Sedert april 2022 is er een deelbestuur voor Stapke Herent: Médiatrice Twagirayezu, Ghislain Vlaminck, Gateka Larissa, Kadiatou Diallo, Marie-Claire Nyilimanzi, Kadiatou Barry, Tatia Gasago en Pierre Boven zijdelijngs ondersteund door Ouafae Ait El Houjaj. Zij organisieren 5 activiteiten per jaar voor kinderen en volwassenen van Herent.



Leden Algemene Vergadering:


leden: Anna Missinne, Frans Decuyper, Manuela Seldeslachts, Mieke Luyckx, Wendy Renders, Ouafae Ait El Houjaj, Mieke Drossart, Annemie Van Winckel, Alain Liegois, Ivo Van Den Bossche, Médiatrice Twagirayezu, Johan Nackaerts, Annemie Detroyer, Hans Aelvoet, Marie-Clarisse Nyilimanzi, Pierre Boven, Ruben Eykens en Mary Afua Asimeng


 

Op de algemene vergadering van 7 mei zijn in de algemene vergadering volgende zaken unaniem: goedgekeurd: de aangepaste begroting 2022, de uitvoeringsrekening 2021, de ontheffing van de verantwoordelijkheid van de bestuurders.


De volwassenen die vorig jaar deelnamen aan een activiteit van Stapje in de wereld zijn een jaar niet stemgerechtigd lid en zijn uitgenodigd.